Chelner si bucatar

SRL Guava RestoBar
Oraș: Ialoveni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm un chelner dedicat și plin de energie să se alăture echipei noastre dintr-un RestoBar din centrul orașului.

Responsabilități:

- Oferirea unui serviciu impecabil clienților, cu o atenție deosebită la detalii.
- Pregătirea și servirea băuturilor și a mâncărurilor conform standardelor stabilite.
- Asigurarea curățeniei și a organizării în zona de lucru.
- Menținerea unei atmosfere plăcute și profesionale în restaurant.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul ospitalității constituie un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat.
- Atitudine pozitivă și orientare către client.
Telefon:
079349349
Persoana de contact:
Igor Nemtanu
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide