Asistent/ă medical/ă

Atmosfera - Clinică Stomatologică
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Pregătirea locului de muncă pentru medic și pacient.
- Asistarea medicului stomatolog în timpul procedurilor.
- Sterilizarea și dezinfectarea instrumentelor și echipamentelor.

Cerințe:
- Experiența de lucru ca asistent stomatolog este binevenită, dar nu obligatorie.
- Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul stomatologiei.
- Atenție la detalii, precizie, punctualitate și responsabilitate.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta rapid la schimbări.

Oferim:
- O echipă prietenoasă și profesionistă.
- Echipamente moderne și condiții de lucru confortabile.
- Oportunități de creștere profesională și formare.
- Salariu stabil de la 13,000 MDL până la 17,000 MDL (nivelul final este discutat în urma interviului)
- Program de lucru: de luni până vineri, de la 8:30 la 19:00.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră și să vă dezvoltați în domeniul stomatologiei, trimiteți CV-ul cu photo dvs. la atmosfera.dental.md@gmail.com sau sunați la +373 610 88 816
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide