Consultant-Vânzător secția instalații sanitare-canalizare (Durlești)

Bricolaj
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ce îți ferim:

Oferim salariu motivant;
Posibilități reale de creștere pofesională;
Stagiu complet plătit;
Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri;
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

Ai abilități excelente de comunicare, prezentare, promovare și relaționare cu clienții;
Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor;
Ai dorința de dezvoltare și capacitatea de a învăța lucruri noi;
Experiența în vânzări va constitui un avantaj;
Ești responsabilă, activă, cu abilități organizatorice, orientată spre rezultat;
Ai cunoștințe de MS Office;
Cunoști limba română și rusă.

Ce responsabilități vei avea:

Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
Crearea ofertelor pentru clienți și monitorizarea lor;
Îndeplinirea planurilor de vânzări;
Stabilirea relațiilor de parteneriat cu clienții;
Creșterea numărului de clienți.

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să me cunoaștem mai bine!

Pentru detalii puteți apela la nr.Tel. (+373) 78784484
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide