Designer novice (gravură laser)

ENGRAVE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Se caută un designer specializat în gravare cu laser pentru magazinul online engrave.md (vizitează pagina noastră web pentru a vedea cine suntem și ce facem, dar și pentru a vizualiza modelele de lucrări realizate pînă acum).

Activitatea noastră constă în crearea de obiecte inedite personalizate prin gravură.

Nu contează dacă ai sau nu experiență și cît de cunoscut îți este domeniul în care vei activa!

La noi vei învăța tot ce trebuie să știi, iar perioada de instruire va fi și ea remunerată.

Pentru început vei avea un salariu net de 5 000 lei.

Cerințe:
- cunoștințe elementare în utilizarea programelor de editare grafică Photoshop, CorelDRAW sau Illustrator (ar fi binevenite, dar nu obligatorii pentru că vei învăța la noi tot ce trebuie să știi);
- cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități:
- gravarea de texte și imagini grafice pe diverse obiecte cu ajutorul markerului laser (e simplu și se realizează nu mecanic, ci pe calculator).

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- un birou modern și confortabil în incinta centrului comercial „UNO” (supermarketul „BONUS”) de pe strada Tiraspol 5;
- dotarea cu toate echipamentele de lucru necesare.

Program: 9:00-18:00 (cu pauza de masă), de luni pînă vineri.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide