Dezvoltator teme wordpress - back și front-end

Smartcon Media SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: De la distanță
Suntem în căutarea unui dezvoltator pasionat și experimentat în crearea de teme WordPress de la zero. Dacă ai abilități excepționale atât în dezvoltarea back-end, cât și front-end, și ești dedicat perfecțiunii pixelilor, te invităm să te alături echipei noastre!

Cerințe:
- Experiență solidă în crearea și personalizarea temelor WordPress de la zero.
- Competențe avansate în dezvoltare front-end, cu accent pe design pixel perfect.
- Cunoaștere profundă a celor mai performante și sigure practici în dezvoltarea pe platforma WordPress.
- Portofoliu activ care să demonstreze proiectele anterioare și competențele tale.
- Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea de teme WordPress customizate conform specificațiilor.
- Asigurarea unui design și a unei experiențe de utilizare de înaltă calitate.
- Utilizarea celor mai bune practici pentru securitate și performanță în ecosistemul WordPress.

Beneficii:
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare.
- Mediul de lucru flexibil și oportunități de dezvoltare profesională.
- Proiecte diverse și provocatoare care îți vor pune în valoare abilitățile.

Proces de selecție:
- Interviul va avea loc online. Vor fi selectați doar candidații cu portofoliu activ care îndeplinesc criteriile de mai sus.
- Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul și portofoliul tău la smartconmedia.ro@gmail.com.

Te așteptăm cu nerăbdare să descoperim cum poți contribui la succesul nostru!
Persoana de contact:
Solomon Andrian
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide