Expert coordonator in sectia recuperare datorii

ICS Easy Credit SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Î.C.S. Easy Credit S.R.L., una din cele mai mari si reputative organizatii de microfinantare din Republica Moldova, anunta concurs pentru angajare in functia de Expert coordonator (colector). Cerintele, fata de candidati, pentru admiterea la interviu sunt urmatoarele:
1. Studii universitare in domeniul juridic,
2. Experienta de munca in acelasi domeniu,
3. Permis de conducere categoria B,
4. Buna cunoastere a limbii romane, limbii ruse.
5. Buna cunoastere a Microsoft Office,
6.Abilităţi excelente de comunicare;
7.Capacitatea de a lucra in echipa;
8. Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor;
9.Abilităţi de organizare şi planificare;
10.Capacitate de analiză şi gândire strategică;

Responsabilitatile pentru functia vacanta:

1.Participarea şi reprezentarea Companiei în toate instanțele judiciare/în fața executorilor judecătorești privind gestionarea portofoliului de credite problematice în scopul recuperării creanțelor;
2.Evidenţa cauzelor/dosarelor aflate în portofoliu și etapa de lucru a acestora (judiciară, executare, etc.);
Oferim: Pachet social deplin, salariu motivant, prime suplimentare pentru rezultatele activitatii.

CV-urile le puteti trimite la adresa de e-mail: mvirlan@gmail.com
Persoana de contact:
mvirlan@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide