Garderobier(ă)

Niagara Club №14661128, 1 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Responsabilități:

Preluarea hainelor groase de la clienții clubului, le pune etichete cu numere și le depozitează cu grijă la garderobă;
Înapoiază hainele în schimbul numerelor;
Respectă comportamentul etic față de clienți.

Cerințe față de candidat:

Obligatoriu să fie atașată fotografie în CV;
Atitudine pozitivă, binevoitoare, deschisă;
Punctualitate, responsabilitate, dorință de a lucra și a cîștiga, lipsa deprinderilor dăunătoare.

Compania oferă:

Grafic de muncă: 07:00-15:00 tura de dimineață;
Pachet social integral;
Un colectiv unit şi profesionist;
Remunerarea 40-50 lei/ora;
Post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.

Expediați CV-urile cu fotografie obligatorie la poșta electronică office@niagara.md. Email: office@niagara.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide