Instructor de Programare ONLINE

Bloomcoding
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Fii stăpân pe timpul tău - alege flexibilitatea care se potrivește ritmului tău!
Căutăm pentru echipa noastră Instructori de Programare pasionați care să inspire și să ghideze copiii în lumea fascinantă a tehnologiei. În acest rol esențial, vei avea ocazia să creezi o experiență de învățare captivantă și să formezi viitorii experți în programare, aducând inovația și creativitatea la fiecare lecție.
Responsabilități generale (oferim instruire):

Inspiri copiii (5-14 ani), ghidându-i în primii lor pași în lumea fascinantă a programării.
Desfășori lecții digitale de grup, cu câte 6 copii per sesiune.
Urmărești și implementezi planul de lecții, asigurând o experiență de învățare structurată și eficientă.
Elaborezi rapoarte detaliate privind progresul fiecărui elev.
Deții laptop, conexiune bună la internet, microfon și cameră web.

Ești candidatul ideal dacă:

Ești pasionat/ă de programare, fie că ai experiență profesională, ești student în căutare de oportunități sau ai învățat programare pe cont propriu.
Îți place să predai și ai o afinitate deosebită pentru a lucra cu copiii.
Ești gata să transformi fiecare lecție predată într-o pistă de lansare pentru viitorii lideri în tehnologie.
Ești comunicativ și responsabil, orientat/ă spre atingerea obiectivelor comune.
Predai cu ușurință în limba engleză, ceea ce constituie un mare avantaj, dar nu este un criteriu eliminator de selecție.

Vei beneficia de:

Echilibrul dintre viața personală și cea profesională, având control asupra propriului program.
Muncă 100% remote: spune adio drumurilor lungi până la birou - lucrează de oriunde!
Începând ca Junior Instructor, ai ocazia să avansezi rapid către poziții de Middle, Senior și chiar să faci parte din Curriculum Team.
Reduceri la cursurile Bloomcoding pentru familie și prieteni.
Faci parte dintr-un StartUp lider în educație, unde inovația și dezvoltarea personală sunt la ordinea zilei.

Cine suntem?
Bloomcoding, cel mai mare startup EdTech din Moldova! Cu o investiție impresionantă de 1,2 milioane de euro și o echipă de peste 50 de specialiști, ne dedicăm să învățăm un milion de copii să programeze. Utilizăm tehnologii ca Virtual și Augmented Reality pentru a reimagina educația online.
Vrei să te alături revoluției edutech? Game On!
Aplică aici: https://airtable.com/shrFxZePXcsuaY9Mb
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide