Jurist

Retea de Restaurante si Cafenele
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Cerinţe față de candidați:
Studii superioare în domeniul juridic;
Experiență de muncă pe specialitate, minim 3 ani;
Cunoașterea fluentă a limbilor romană și rusă;
Persoană responsabilă, cu spirit de inițiativă, organizat, echilibrat emoțional;
Abilităţi excelente de comunicare (negociere și rezolvare eficientă a conflictelor) ;
Abilităţi de organizare şi planificare;
Capacitate de analiză şi gândire strategică;
Orientare spre rezultat si atenție la detalii.

Responsabilităţi:
Controlul juridic al activității întreprinderii;
Reprezentarea intereselor în diferite organe, organizaţii și instituţii;
Întocmirea, analiza şi actualizarea tuturor tipurile de contracte, acte interne, scrisori
de afaceri, pretenţii, etc.

Beneficii oferite:
Un domeniu de activitate intresant și interactiv ;
Echipă tînără și ambițioasă;
Dezvoltare profesională;
Traininguri și Team Building-uri.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică : hr.perspectiv@gmail.com. Vom fi bucuroși să te primim în echipa noastră!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide