Merceolog

Maestro Nut
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Scopul general: Execută aprovizionarea cu mărfuri a companiei.
Cerințe față de candidat:

Persoană energică, responsabilă, atentă la detalii
Abilitatea de a negocia
Abilitatea de a lucra în programe speciale (1C, IntelectSoft)
Studii superioare finisate
Experiență în gestionarea echipei minim un an
Experiență în vânzări
Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză
Permis Categoria B

Sarcini:

Stabilirea necesarului de achiziții în raport cu nevoiele firmei și cerințele pieței.
Realizarea documentației necesare și întreținerea relațiilor cu furnizorii și clienții.
Analiza ofertelor primite de la furnizori și selectarea celei mai optime în raport cu atributele de calitate.
Studierea pieții mărfurilor și dezvoltarea acesteia.
Inventariere și evidența materialelor.

Responsabilități:

Monitorizează calitatea produselor și conformitatea acestora cu certificate, licențe, GOST și alte standard.
Răspunde de realizarea calitativă și în termen a sarcinilor stabilite.
Controlează prezența mărfii la depozit.
Participă la inventariere.
Cunoașterea standardelor sanitare, a standardelor pentru depozitarea și transportul produselor și a altor documente de reglementare.

Condiții:

angajarea oficială conform Codului Muncii
program de lucru: luni - vineri, de la 9.00 pînă la 18.00
salariu negociabil
locul de muncă: str. Bucovina 1/9m, sect.Ciocana

Dacă te regasesti in funcția data, Te invităm să ne trimiți CV-ul tău la hr.maestro@maestro.md sau apelează la tel. 079922333 E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide