Office manager

Colect Capital Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
"Colect Capital Grup" SRL anunţă concurs pentru ocuparea funcţiei de office manager.
RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:
- Înregistrarea corespondenţei de intrare-ieşire,
- Recepţionarea şi evidenţa apelurilor telefonice,
- Întocmirea devizului de cheltuieli şi organizarea livrării mărfurilor ce ţin de aprovizionarea tehnico-materială a oficiului
- Organizarea achiziţiilor de bunuri, lucrări şi servicii pentru necesităţile Societăţii
- Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate.
CERINȚE:
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- cunoștințe avansate de operare pe calculator;
- deprinderi practice de comunicare;
- capacitate de învățare rapidă;
- sociabilitate;
- atitudine binevoitoare;
OPORTUNITĂŢI:
- optăm pentru colaborare de lungă durată;
- acceptăm în echipă persoane deschise și oneste;
- program de lucru de la 8:30 pînă la 17:30;
- pachet social standard.

Doar persoanele selectate, vor fi invitate la interviu.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide