Registrator medical, receptionist/ă

Medglobalfarm
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Centrul Medical Medglobalfarm este în căutarea unei persoane dedicate și pline de aspirații pentru funcția de Registrator medical, recepționist/ă.

Responsabilități:
-Întâlnirea și coordonarea pacienților;
-Recepționarea apelurilor și consultarea cu privire la tipurile de servicii prestate in cadrul centrului medical, recepționarea sms-urilor pe rețelele de socializare și furnizarea informației solicitate;
-Înregistrarea rapidă a clientului în sistemul informațional;
-Lucrul cu masina de casa si control / terminal;
-Ghidarea pacienților și acordarea suportului necesar.

Cerinţe faţă de candidat:
-Studii sau experiență în domeniul Medical;
-Cunoștințe PC (MS Office, Word, Excel);
-Atitudine respectuoasă față de pacienți și medici;
-Responsabilitate și punctualitate.
-Cunoasterea aparatului de casă

Ce oferim:
- Pachet salarial atractiv
- Dezvoltare profesională
- Angajare oficială
- Locul de muncă: sectorul Râșcani ( parcul Afgan )
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr
- Program de muncă: part-time 2 zile muncești-2 zile te odihnești.

Aplică la această poziție și ne vedem curând la interviu.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide