Reprezentant Medical

Pediatrica
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dorești să faci parte dintr-o echipă tânăra, dinamică și prietenoasă?
Ai dori să înveți și să aplici diverse strategii de marketing?

Responsabilități:

exercitarea atribuțiilor de serviciu conform fișei de post
gestionarea activității de promovare, de prospectare a pieței, de negociere, încheiere contracte și administrarea acestora
monitorizarea și analiza pieții pentru propunerea unor oferte optime
întocmurea dărilor de seamă cu privire la activitatea desfășurată
îndeplinirea indicațiilor suplimentare a adminsitrației

Cerinţe faţă de candidat:

Nivelul de studii - superioare (medicină/farmacie)
Experiență în domeniu constituie avantaj
Spirit de inițiativă
Cunoaşterea limbilor română şi rusă - nivel avansat (cunoasterea limbii străine va constitui un avantaj)
Abilităţi de comunicare eficientă, negociere şi medierea conflictelor
Cunoştinţe de PC utilizator la nivel avansat
Permis de conducere (categoria B)
Programul de lucru full time

Oferim:

angajare oficială în câmpul muncii (pachet social integral)
salariul motivant și alte bonusuri
lucrul într-o echipă tânără și foarte dinamică
dezvoltare personală și profesională
automobil de serviciu

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le (cu poză) pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md.
(Vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). E-mail: hr@pediatrica.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide