Vînzător consultant fil. Rișcani

Grafitex
Oraș: Rîșcani
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 4500 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Fabrica de Ferestre și Uși „Grafitex-Cons”, a fost fondată în anul 2009, și de-a lungul anilor se află într-o permanentă dezvoltare, cu un colectiv de 50 de persoane, filiale în 12 orașe din Moldova.
Angajăm Vînzător - Consultant în or. Rișcani în filiala amplasată în regiunea Autogara/Piața.
Compania oferă:

Pachet social + încorporare oficială
Salariu atractiv, care este compus din partea fixă de 4500 lei + procent din vînzări
Dezvoltarea profesională continuă: trainig/seminar/cursuri din contul companiei.
Graficul de muncă - Marți - Duminică 08.30 - 14.30, Luni - zi liberă

Responsabilități:

Promovarea serviciilor companiei prin realizarea ofertelor clienților potențiali și cei existenți.
Prelucrarea clienților de la momentul întrării în oficiu și suportul pînă la executarea lucrărilor.
Realizarea planului de vînzări prin vînzarea de servicii.

Cerințe:

cunoașterea limbilor rusă și română;
bune cunoștințe de utilizare a programelor 1C, Excel, Word;
lucru cu rețelele de socializare;
Experiența în domeniu va constitui un avantaj.

Așteptăm CV la poștă electronică sau puteți afla informație suplimentară la nr. 069721021, Dumitru - între orele 08.00-17.00. +373 69 721021
Telefon:
+373 69 721021
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide