Web designer/graphic designer în agenție de marketing

VOX Marketing
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
VOX Marketing este companie care implementează strategii eficiente de marketing. Scopul nostru este să ajutăm afacerile din Moldova să fie prezente în online într-un mod WOW. Iar tu poți contribui la realizarea acestui obiectiv.

Sunteți persoana potrivită pentru noi dacă:
- Lucrați în FIGMA
- Luctați cu TILDA
- Cunoașteți diferite programe de design
- Sunteți creativ/ă și puteți elabora design la un nivel înalt
- Aveți calculator personal la care veți lucra

Responsabilități de bază

Creare:
✔Elaborarea materilelor pentru social media și tipografie;
✔Crearea landing page-uri;

Din partea noastră:
➡Lucru în cel mai confortabil coworking din Chișinău – Tekwill.
➡Proiecte și sarcini diverse ca să nu te plictisești.
➡Salariu și oportunitate de creștere.
Telefon:
+373 685 91 974
Persoana de contact:
Oxana Camerzan
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide