Web designer

NGN Company SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati și cerințe:

- Experiență cu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch / Adobe XD;
- Experiență în Web & Design;
- Simț estetic dezvoltat și competențe tipografice puternice;
- Abilități de realizare a animațiilor grafice și materialelor promoționale într-un stil unic;
- Bune abilități scrise și vorbite în limba româna, engleză și rusă;
- Portofoliu personal care prezintă lucrările realizate.
- Atenție la detalii și gândire analitică;
- Abilitatea de auto-istruire;

În schimb, oferim:
- Oportunități de creștere personală și profesională
- Remunerare competitivă
- Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
- Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.
Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md
Telefon:
+373 687 77 435
Persoana de contact:
Iuliana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide