Import Manager / Импорт менеджер
ALO

18 octombrie 2024

Compania noastră mare și stabilă este în căutarea unui Manager import. Suntem gata să oferim un loc de muncă stabil unui angajat responsabil.

Responsabilități:

  • Achiziționarea produselor de pe piața de import și locală
  • Negocieri cu furnizorii
  • Analiza prețurilor
  • Organizarea logisticii
  • Aprobarea plăților și a documentației
  • Organizarea devamării

Cerințele noastre:

  • Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză( scrisă)
  • Studii superioare în domeniul economic sau tehnic
  • Să fie capabil de a utiliza cu încredere calculatorul
  • Experiența în aceeași poziție este binevenită
  • Punctualitate, seriozitate și responsabilitate

Noi oferim:

  • Stabilitate și perspective de creștere;
  • Apreciere și motivare pentru ideile creative;
  • Pachet social deplin;
  • Grafic de lucru: luni-vineri.

Activitate într-o companie modernă în continuă dezvoltare.
Dacă v-ați regăsit în cele descrise mai sus, transmiteți CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplicați, la adresa: hr@alo.md și noi vom avea grijă să vă contactăm.
Тelefon: 078 800 724

Vă așteptăm, cu drag, în echipa Xiaomi!

В нашу крупную и стабильную компанию требуется импорт менеджер. Мы готовы предложить стабильную работу ответственному сотруднику.

Обязанности:

  • Закупка товара из импорта и местного рынка
  • Переговоры с поставщиками
  • Анализ цен
  • Организация логистики
  • Согласование оплат и документации
  • Организация таможенной очистки

Наши требования:

  • Знания румынского, русского и английского
  • Высшее экономическое или техническое образование
  • Уверенно уметь пользоваться компьютером
  • Приветствуется опыт в такой же должности
  • Пунктуальность, серьезность и ответственность

Мы предлагаем:

  • Работу в комфортабельном офисе
  • График работы – пн-пт
  • Трудоустройство и все социальные гарантии
  • Работу в дружном коллективе

Высылайте резюме на hr@alo.md с указанием вакансии на которую претендуете.
Мы ждём вас в нашу команду!
Телефон: 078 800 724

E-mail: hr@alo.md
078 800 724

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide