Asistent in cadrul biroului de avocat

BA
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Profilul candidatului:
1. Studii superioare in drept;
2. Experienta in domeniu,este un avantaj;
3. Nivel înalt de inteligență, responsabilitate și exigență;
4. Capacități bune de analiză și sistematizare a informației;
5. Abilități înalte de comunicare;
6. Capacitate de păstrare a informațiilor/ secretelor obținute în timpul serviciului (angajatul va semna o declarație de nedivulgare);
7. Bun comunicator, facilitator;
Responsabilitati de baza:
1. Elaborarea și redactarea contractelor și altor acte juridice;
2. Elaborarea cererilor de chemare în judecată, referințelor, cererilor și demersurilor în procedura de judecată;
3. Intocmeste rapoarte asupra diferitelor aspecte legate de munca sa;
4. Evidenta, inregistrarea si perfectarea actelor necesare clientilor.
Beneficii:
1. Obținere de experiență practică și creștere profesională. Va activa într-un colectiv tinar;
2. Grafic de lucru: 09:000 – 18.00. Zile de odihnă: sîmbătă, duminică. Pauză de masă: 1 oră.
Контактное лицо:
Irina Bitca
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть