Asistent juridic

Urban Media
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Acordă asistență necesară pentru obținerea actelor permisive aferente domeniului de activitate a companiei;
Întocmirea actelor cu caracter juridic, contracte, notificări, reclamații, analiza corespondenței de afaceri, și etc.;
Reprezentarea companiei în fata autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice;
Consultarea și informarea permanentă cu privire la modificările legislative;
Cunoașterea a Codului Muncii și a altor acte legislative relevante pentru resurse umane.

Cerinte:

Studii superioare juridice;
Experiență de muncă în domeniu minim 1 an;
Cunoașterea a limbilor română și rusa;
Persoană organizată, punctuală și de încredere.

Condiții oferite:

Salariu motivant;
Oficiu in Centru. Lucrul într-un mediu plăcut și colectiv prietenos;
Posibilitatea de avansare în carieră în cadrul companiei;
Grafic de lucru full-time: de luni până vineri.

Oficiu: str. Albisoara, 17 E-mail: office@urban-media.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть