Bioinginer Medical

MedExpert
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Efectuarea lucrărilor de mentenanţă şi întreţinere a Dispozitivelor Medicale și Echipamentelor ale Companiei;
Instalarea şi punerea în funcţiune a Dispozitivelor Medicale și Echipamentelor livrate clienților;
Deservirea tehnică în perioada garanţiei şi post garanţie;
Menţinerea înregistrărilor referitoare la lucrările de mentenanţă, dar și altor lucrări efectuate;
Instruirea utilizatorilor de Dispozitive Medicale și Echipamente;
Menținerea informațiilor documentate în conformitate cu standardele internaționale implementate în cadrul Companiei.

Cerințe:

Studii tehnice (preferential, absolvent al facultăţii de Bioinginerie medicală);
Cunoaşterea Dispozitivelor Medicale și Echipamentelor și a cerințelor și principiilor de mentenanţă ale acestora;
Experienţă relevantă în domeniu de minim 2 ani (va constitui un avantaj);
Orientare spre rezultat, performanță, implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
Capacitate de analiză şi sinteză, abilităţi demonstrate de planificare;
Posesor permis de conducere cat. B obligatoriu.

Beneficii:

Reducere la toate serviciile companiei;
Pachet salarial motivat;
Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
Telefonie mobilă corporativă;
Grafic de lucru: luni-vineri;
Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.
Va rugam sa expediati CV-ul
la adresa: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть