Consilier juridic

„CASA TOMUSOR”
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Echipa crește, clienții ne caută și noi ne dezvoltăm, astfel că:
Angajăm în continuare Consilier Juridic

Cum ar trebui să fie această persoană pentru a fi reciproc mulțumiți de colaborare?
Daca:
- Esti ambitios, perseverent, ai atitudine de invingator si iti plac provocarile;
- Esti dispus si interesat sa te instruiesti permanent;
- Doresti sa activezi intr-un colectiv tanar si dinamic;
- Doresti sa acumulezi o experienta variata in domeniul juridic si a managementului juridic;
- Ai un scop in viata ta si obiective clare, datorita carora te vezi in viitor ca un specialis respectat in domeniul juridic;
- Esti responsabil, pozitiv si consecvent in ceea ce faci;
- Vreai sa schimbi spre bine(sub aspect juridic) ceea ce nu functioneaza in familia, casa, curtea, localitatea si tara ta;

Daca vreai sa-ti desfasori activitatea in domeniul juridic ca un adevarat profesionist -

Te invitam sa aplici la functia vacanta de Consilier juridic in cadrul companiei „CASA TOMUSOR”.

Atribuții specifice funcției:
- acordarea consultanței și asistenței juridice clienților companiei;
- verificarea, modificarea și întocmirea actelor juridice necesare;
- reprezentarea intereselor companiei și a clienților în instanțele judecătorești, in raport cu alte autoritati și în fața organelor administrației publice centrale și locale;
- participarea la negocieri, proceduri de control și adunări ale acționarilor/asociaților clienților companiei;
- adaptarea actelor juridice modificărilor legislative;
- identificarea solutiilor juridice optime;
- întocmirea de comentarii asupra proiectelor de acte normative;
- realizarea auditului juridic asupra actelor specifice activității clienților.

Cerințe suplimentare:
- cunoașterea limbii romane si ruse (vorbit și scris excelent);
- utilizarea MS Office (Word, Excel, Power Point), Windows, Internet explorer;
- experiența profesională reprezintă un avantaj;
- cunoașterea limbii engleze sau franceze reprezintă un avantaj.

Compania ofera:
1. Salariu fix și pachet social complet
2. Bonusuri de performanță, pe baza unor indicatoare de performanță
3. Birou de serviciu si rechizitele necesare
4. Probleme complexe si interesante spre gestiune
5. Atmosferă plăcută de lucru
6. Posibilitatea de promovare în cadrul companiei
7. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fără întârzieri... de fiecare dată!)
8. Cărți de vizită
9. Acces la evenimente business și cursuri de perfecționare profesională
10. Posibilitatea de a-ți crea relații de calitate cu oameni de succes.

Dacă te regăsești în condițiile care trebuiesc îndeplinite pentru acest job și ai așteptările care sunt oferite de companie, atunci așteptam CV-ul tau la

adresa de e-mail: tomusorconsult@gmail.com

Si vom fi bucurosi sa te avem in echipa de îndată!
Телефон:
+373 798 18 392
Контактное лицо:
Mariana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть