Cusatoreasa / cusator de draperii in atelier

Manyko Prim №6936847, 6 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 10 000 До 14 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unei croitorese talentate și dedicate pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ai experiență în confecționarea draperiilor și ești pasionată de detalii și calitate, te așteptăm să aplici!

Responsabilități:
- Confecționarea draperiilor, perdelelor și altor accesorii textile personalizate;
- Interpretarea corectă a schițelor și cerințelor clienților;
- Lucrul cu diverse tipuri de materiale textile (catifea, in, mătase, etc.);
- Ajustarea și finisarea draperiilor pentru a se potrivi perfect cerințelor clienților;
- Asigurarea calității și preciziei în fiecare proiect.

Cerințe:
- Experiență de minim 2 ani în croitorie, de preferat în confecționarea draperiilor;
- Cunoștințe avansate în lucrul cu mașini de cusut industriale și de uz casnic;
- Atenție la detalii și abilități excelente de precizie;
- Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă;
- Seriozitate, punctualitate și dorința de a oferi produse de înaltă calitate.

Oferim:
- Salariu competitiv în funcție de experiență și performanță;
- Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
- Posibilitatea de dezvoltare profesională;
- Program de lucru flexibil.

Dacă ești interesată, trimite CV-ul tău sau contactează-ne la numărul de telefon [079476365] pentru mai multe detalii. Te așteptăm să te alături echipei noastre de profesioniști! Centrul orasului ( Str.Ismail )
Телефон:
+373 794 76 365
Контактное лицо:
Oxana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть