Designer- proiectant

TopiArt Factory
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Topiart Factory
Suntem cei ce sculptăm cu ardoare și facem Moldova
mai frumoasă!
Avem o abordare modernă a designului și am transformat
figurile topiary în artă, arătând cele mai largi oportunități
în organizarea spațiului natural și dezvoltarea culturii de
grădină, zonelor de parc și a business centrelor.

De ce Topiart.md?

Ajuți la reconstruirea R. Moldova și faci parte din echipa care face atracții noi aici, acasă.
Echipa tânără și creativă, deschisă spre idei și propuneri noi.
Creștere profesională și personală.
Training-uri asigurate de companie.
Salariu motivant.
Team building-uri mai mult de 2 ori pe an ;)

Responsabilități:

Elaborarea și crearea proiectelor după cerințele Manangerului de Vânzări.
Elaborarea cărților tehnologice pentru produsele companiei.
Întocmirea Fișei de Calcul după cartea tehnologică.
Participarea activă la crearea materialelor publicitare (design pleante, catalog, etc.).
Cerințe:

Cunoștințe mediu-avansate în programele specifice vizualizării produselor Photoshop, Corel Draw, Skechup, Lumion, Autocad, 3D Max, Adobe ILLUSTRATOR
Studii în domeniul arhitecturii sau al design-ului interior.
Fire responsabilă, comunicabilă și atentă la detalii.

Cei interesați de a face cunoștință prealabilă cu echipa și lucrările Topiart pot accesa paginile noastre Social Media:
Facebook: facebook.com/topiart.md/
Instagram: @topiart.factory
Телефон:
+373 694 23 822, +373 796 90 777
Контактное лицо:
Aliona Creative Director
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть