Inginer Dezvoltare si Promovare Produse Electrice (Chisinau)

Romstal №14679203, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilitati:

Promovarea imaginii companiei si a produselor comercializate de aceasta pe piata;
Dezvoltarea si promovarea gamei de produse si echipamente electrice;
Monitorizarea realizarii planului de vanzari pentru produsele energoeficiente.

Candidatul ideal:

are studii in inginerie electrica;
cunoaste limbile romana si rusa (cunoasterea limbii engleze prezinta un avantaj);
are abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres;
are abilitati de calcul matematic;
are permis de conducere (categoria B);
cunoaste PC-ul la nivel avansat - MS Office, Outlook;
are experienta relevanta pe o pozitie similara (reprezinta un avantaj).

Beneficii:

salariu competitiv;
traininguri de specialitate;
pachet social;
telefon mobil;
posibilitati reale de promovare.

Conditiile de desfasurare a concursului:
Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa hr@romstal.md.
Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Esti gata sa faci fata provocarii? Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa: hr@romstal.md
Esti gata sa faci fata provocarii?
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть