Jurisconsult

Societate comercială
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Obiectivele principale:
• Administrarea, asigurarea bazei juridice a Întreprinderii, precum şi apărarea drepturilor şi intereselor întreprinderii în instanţe oficiale.

Responsabilități:
• Perfectarea și avizarea, din punct de vedere legal a actelor juridice aferente activității întreprinderii;
• Acordarea consultaţiilor și suportului necesar echipei întreprinderii;
• Consilierea și solutionarea problemelor legale ale întreprinderii;
• Actualizarea permanentă a informaţiilor referitoare la noile modificări de legislație și informarea salariatilor întreprinderii;
• Acordarea suportului în activitatea de incasare a creanțelor de la debitori;
• Editarea, redactarea și avizarea contractelor civile, contractelor comerciale sau altor acte juridice la un nivel inalt.

Cerințele de bază față de candidat:
• Studii superioare in domeniul juridic;
• Experienţă în domeniul juridic minim 1 an;
• Cunoștințe profunde teoretice și deprinderi practice în domeniul legislației muncii, dreptului civil, administrativ, fiscal, vamal;
• Cunoaşterea standardelor și actelor legislative și normative în vigoare;
• Cunoaşterea obligatorie a limbilor română şi rusă (engleza va constitui un avantaj);
• Abilități de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet);
• Permis de conducere categ.B (va constitui un avantaj).

Oferim:
• Pachet social și condiţii bune de muncă;
• Posibilitatea dezvoltarii carierei într-o echipă de profesionisti.
Numai persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Puteți expedia CV-urile Dvs. cu indicarea poziției la care aplicați, la următoarea adresă: ruangajare@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть