Jurist

Unde Digital SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 10000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
TMG Consultancy SRL este în căutarea unui jurist dedicat și competent pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Căutăm o persoană cu o solidă experiență în domeniul juridic, capabilă să ofere consultanță juridică de calitate și să gestioneze cazuri complexe.
Responsabilități:

Oferirea de consultanță juridică clienților în diverse domenii ale dreptului.
Redactarea și revizuirea documentelor juridice, inclusiv contracte, acorduri și acte adiționale.
Reprezentarea clienților în fața instituțiilor de stat.
Realizarea de cercetări juridice și interpretarea legilor aplicabile.
Menținerea relațiilor profesionale cu clienții și asigurarea unei comunicări eficiente.
Monitorizarea modificărilor legislative și consilierea clienților în conformitate cu noile reglementări.
Colaborarea cu echipa internă și oferirea de suport juridic pentru diferite proiecte.
Analiza, revizuirea, redactarea contractelor comerciale;
Interacţiunea cu instituţiile şi organele Stat: Ministere, Agenția Servicii Publice, Serviciul Vamal, Inspectoratul general pentru Migrație, Inspectoratul Ecologic, ANRAR, ANOFM, notari, avocaţi, etc.
Obţinerea autorizaţiilor, licenţelor, avizelor, etc. pentru activitatea de întreprinzător în diverse domenii.
Documentarea cetăţenilor străini, etc.

Cerințe:

Studii superioare finalizate în drept.
Experiență minimă de 2 ani într-un rol similar.
Cunoștințe solide în diverse ramuri ale dreptului (civil, comercial, muncii etc.).
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Atenție la detalii și capacitate de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat; cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj.

Compania oferă:

Mediu de lucru profesional și dinamic;
Creştere pe plan profesional;
Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
Salariu de la 10.000 lei până la 15.000 lei;
Grafic de lucru: Luni-Vineri, 09.00-18.00.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email: office@tmgconsultancy.md.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul clienților noștri prin oferirea de servicii juridice de înaltă calitate!
P.S. Data limită de depunere a CV-ului - două zile din momentul cînd ai citit acest anunț. E-mail: office@tmgconsultancy.md
Telefon: 069912959
Persoana de contact: Maria
Телефон:
069912959
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть