Jurist

PIRAMIDA
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania SRL “Cătădeni-Lux “ anunță funcție vacanta la postul de Jurist.
Cerințe:
• Studii juridice;
• Cunoaşterea legislatiei vamale;
• Cunoașterea procedurilor de import/export;
• Experienţă de muncă în domeniul;
• Cunoaşterea limbei de stat şi a limbei ruse;
Responsabilități:
• Reprezentarea companiei în fața institutiilor de drept;
• Acordarea consultațiilor juridice și suportului necesar echipei companiei;
• Editarea, redactarea și avizarea contractelor civile, contractelor comerciale sau altor acte juridice;
• Analiza și aprobarea tuturor documentelor furnizate de subdiviziunile companiei și oferirea consultațiilor juridice;
• Informarea departamentelor privind schimbările în legislația RM ;
• Participarea în ședintele judiciare în calitate de reprezentant al companiei;
• Cunoștințe temeinice în dreptul civil, vamal, fiscal, comercial, muncii și de reprezentare în instanțele de judecată;
• Supravegherea operațiunilor de import/export a mărfurilor;
Oferim:
• Pachetul social deplin;
• Sistem de salarizare motivant;
Calităţi personale:
• Punctualitate;
• Capacitatea de îndeplinirea sarcinilor în timp;
• Responsabilitate;
• Abilităţi de analiză şi control;
Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul (în limba română) la adresa: negara.daniela@piramida.md

Телефон:
+373 602 00 561
Контактное лицо:
Daniela
Сайт:
www.piramida.md
Факс:
022-854031
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть