Jurist

SRL Crist-Valg
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Jurist
Responsabilitati:
- Intocmirea cererilor de chemare in judecata, referintelor, cererilor de apel etc
- Intocmirea contractelor, intocmirea, verificarea, avizarea altor acte cu caracter juridic (scrisori, pretentii etc.)
- Acordarea asistentei juridice si colaborarea cu alti agenti economici
- Reprezintarea intereselor intreprinderii in toate organele de stat
- Lucrul cu debitorii
- Solutioneaza problemele aparute in activitatea companiei din punct de vedere legal;
Cerinte obligatorii:
- Cunoasterea limbii romane
- Studii superioare juridice
- Experienta relevanta pe un post similar (minim 3 ani)
- Experienta de participare in dosare judiciare civile (reclamant, pirit) cu intocmirea actelor procesuale
- Bune cunostinte de operare PC
- Buna autororganizare, deprinderea de a lucra cu agenda
- Punctualitatea, punctualitatea si punctualitatea
Avem nevoie de un specialist, care este capabil sa se autoorganizeze, care isi poate forma agenda nu doar dupa indicatii, dar si din initiativa proprie, caruia ii place activitatea de jurist.
Conditii:
- Oferim un salariu in dependenta de rezultatul interviului
Suntem o intreprindere seriosa si avem nevoie de o persoana serioasa pentru un loc de
munca stabil si de lunga durata.
Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV pe adresa: e-mail: aliona @ hu2.ru cu specificarea postului – Jurist, sau tel ; 0694-71-895 Aliona
Телефон:
+373 695 28 901, +373 22 564 572, +373 22 632 618, +373 22 632 681
Контактное лицо:
Aliona
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть