Jurist

Companie de producere
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Jurist
Responsabilitati:
1. Reprezintă si apara interesele companiei în limita competenţelor în toate instanţele de stat şi cele private;
2. Opereaza soluţionarea tuturor problemelor apărute în activitatea companiei din punct de vedere legal;
3. Aprobă contractele încheiate de către companie şi clienţi şi le adaptează, conform legislaţiei, intereselor companiei;
4. Analizează şi aprobă toate documentele furnizate de alte subdiviziuni şi oferă consultanţă juridică cu privire la subiectele expuse;
6. Participă la elaborarea regulamentelor interne şi la instruirea juridică a angajaţilor;
7. Analizează contractele de muncă între companie şi angajaţi şi propune soluţii pentru buna desfăşurare a activităţii;
8.Actualizează permanent modificările din legislaţie şi informeaza persoanele interesate pentru a le aplica în activitate.

Cerintecatre candidati:
1. Studii superioare de profil;
2. Obligatoriu experienta in domeniile: producere, comert nu mai putin de 5-7 ani;
3. Cunoştinţe bune de operare a PC;
4. Experienţă relevantă pe un post similar;
5. Abilităţi excelente de comunicare si iniţiativă în activitate; 7. Cunoasterea obligatorie a limbilor romana, rusa, cunostinte de l.engleza vor constitui un avantaj.
Candidatii interesati de acest post vacant sint rugati sa transmita CV-ul cu indicarea postului solicitat in titlul scrisorii la adresa electronica: resurse.um@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть