Jurist

Uniunea Conducatorilor Auto RM
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
Acordarea consultaţiilor verbale si in forma scrisa si suportului necesar companiei,
Perfectarea actelor pentru obținerea autorizațiilor de funcționare s.a.
Perfectarea contractelor, acordurilor aditionale, anexelor la contracte,
Intocmirea pretentiilor prealabile cererilor de chemare in judecata, referintelor, cererilor reconventionale, s.a. acte in cadrul examinarii cauzelor in instanta de judecata,
Perfectarea actelor premargatoare tranzactiilor cu bunuri imobile, s.a. contracte ce necesita autentificare notariala,
Perfectarea actelor ce tin de legislatia muncii,
Pastrarea si evidenta documentelor juridice conform sistemului intern de lucru.

Cerinţe fata de candidat:
Studii superioare, licentiat in drept,
Experienţă de activitate în domeniu de cel puţin 5 ani
Responsabil,
Abilităţi de comunicare cu persoane din diferite domenii de activitate,
Cunoaşterea fluentă a limbilor: romana, rusa.
Capacitate de a lucra în echipă,
Abilitați de rezolvare a problemelor urgente si de luare a deciziilor.

Телефон:
+373 685 01 792, +373 22 248 505
Контактное лицо:
Родика
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть