Juristconsult in domeiul farmaceutic

RNP Pharmaceuticals SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități
- Elaborarează și redactează contracte și alte acte juridice
- Ține evidenţa şi asigură păstrarea actelor şi contractelor legate de activitatea companiei
- Analizează contractele de muncă ale angajaţilor şi propune soluţii pentru îmbunătățirea lor;
- Actualizează permanent informaţiile referitoare la noile modificări de legislaţie
- Oferă consultanță juridică în domeniul farmaceutic
- Reprezentarea intereselor companiei in litigii nationale si internationale
- Analiza contractelor internationale in engleza, fraceza, rusa

Cerințe:
- Studii superioare juridice (Facultatea de Drept)
- Cunoașterea în detaliu a normelor juridice aplicabile din RM, cit si in alte tari
- Cunoștințe aplicării normelor juridice în domeniul farmaceutic
- Practica în domeniu contractual
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă, engleza, franceza
- Experiență relevantă pe un post similar (minim 5 ani)
- Cunoștințe de operare MS Office, C1

Noi oferim:
- Loc de muncă stabil și interactiv in or. Criuleni, sat. Dolinoe
- Regimul de muncă 9.00-18.00
Телефон:
+373 799 91 142, +373 22 248 552
Контактное лицо:
Karotkaia Natalia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть