Manager de Proiecte IT

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L №14662291, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Căutăm un Specialist IT versatil și experimentat pentru a se alătura echipei Easy Credit. Candidatul ideal va avea o combinație de abilități tehnice și de business, cu accent pe dezvoltarea, implementarea și mentenanța sistemelor informatice.
Responsabilități:

Dezvoltarea și gestionarea aplicațiilor existente
Colaborarea cu echipe IT internaționale și parteneri locali
Proiectarea și implementarea de noi funcționalități și integrarea lor cu sistemul de bază
Descrierea sarcinilor tehnice noi și înaintarea acestora
Crearea și întreținerea rapoartelor
Optimizarea proceselor IT pentru eficiență maximă
Gestionarea proiectelor IT și contribuția la inițiative inovatoare
Mentenanța și suportul pentru site-ul companiei
Oferirea de suport tehnic pentru departamentele interne și utilizatorii finali

Cerințe:

Studii superioare în Informatică sau domenii conexe
Înțelegere solidă a proceselor de business din domeniul financiar
Cunoștințe în rețelistică, sisteme de operare Windows și Linux, baze de date și arhitectura aplicațiilor de afaceri
Abilități excelente de comunicare și colaborare cu echipe tehnice și non-tehnice
Capacitatea de a lucra independent și în echipă, gestionând multiple proiecte simultan
Atenție la detalii și orientare spre rezultate
Fluență în limbile română, rusă și engleză

Avantaje:

Experiență în raportarea evenimentelor Metro2 către Birourile de Credit
Abilități de programare în Python, PHP, JavaScript
Experiență în automatizarea proceselor și analiza datelor

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și beneficii corporative
Oportunități de dezvoltare profesională și personală
Mediu de lucru modern și dinamic
Proiecte diverse și provocatoare
Posibilități de avansare în carieră

Condiții de lucru:

Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei
Echipă prietenoasă, relații bazate pe calitate și respect reciproc
Mod de salarizare
Salariul va fi specificat in cadrul interviului
hr@easycredit.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть