Manager de proiecte și relații cu abonații

IPN Agenție de presă
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un manager de proiecte cu abilități tehnice de implementare pentru a se alătura echipei noastre. Responsabilitățile poziției includ atât gestionarea proiectelor implementate de agenția de presă IPN în colaboarare cu partenerii de dezvoltare, cât cooperarea cu abonații agenției și extinderea rețelei de abonați.

Responsabilități:

- Gestionarea unui portofoliu de mai multe proiecte simultan, inclusiv planificarea, organizarea și controlul activităților proiectelor.
- Monitorizarea și evaluarea eficacității implementării proiectelor.
- Asigurarea respectării bugetelor și termenelor de livrare ale proiectelor.
- Raportarea periodica a progresului proiectelor, a bugetelor și a oricăror probleme sau riscuri asociate proiectelor.
- Cooperarea cu abonații agenției, precum și extinderea rețelei de abonați.

Cerințe:

- Minim 2 ani de experiență în gestionarea proiectelor.
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
- Cunoștințe solide de tehnologie și abilități de implementare a soluțiilor tehnice.
- Abilități solide de organizare, planificare și gestionare a proiectelor.
- Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și schimbător.
- Abilitatea de a lucra într-o echipă și de a comunica eficient cu colegii, partenerii și beneficiarii agenției de presă.

Oferta noastră:

- Pachet salarial competitiv.
- Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
- Lucrul într-un mediu dinamic și provocator.
- Colaborarea cu o echipă de profesioniști talentați.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și îndepliniți cerințele poziției, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email specificată: dermenjid@ipn.md
Телефон:
+373 793 02 178
Контактное лицо:
Denis Dermenji
Сайт:
ipn.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть