Medic cardiolog

Centrul Medical Lidermed
Город: Оргеев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Centrul Medical LiderMed din Orhei este în căutarea unui medic cardiolog dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți un profesionist în domeniu, motivat și dornic să oferiți îngrijiri medicale de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilități:

- Consultarea și diagnosticarea pacienților cu afecțiuni cardiace.
- Elaborarea și implementarea planurilor de tratament personalizate pentru diverse afecțiuni cardiace.
- Monitorizarea progresului pacienților și ajustarea terapiei în funcție de nevoile individuale.
- Colaborarea cu alți specialiști medicali pentru asigurarea unei îngrijiri comprehensive.

Cerințe:

- Diplomă de medic specialist în cardiologie.
- Experiență în diagnosticarea și tratamentul diverselor afecțiuni cardiace.
- Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii.

Oferta noastră:

- Mediu de lucru profesionist și stimulativ.
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dedicată și prietenoasă.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
- Program flexibil de lucru, posibil doar câteva zile pe săptămână.
- Salariul motivant.
Телефон:
+373 799 24 654
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть