Medic Stomatolog

Imperial Dent
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Echipa Imperial Dent se mărește! Dacă ești Medic Stomatolog în
căutarea unui loc de muncă, ai studii superioare de specialitate
complete și cauți oportunități de carieră și creștere profesională, ești bine venit în familia Clinicii Stomatologice Imperial Dent!
Care sunt cerințele care te fac candidatul ideal pentru acest post?

Absolvent al instituției de învățământ superior medical și farmaceutic la programul de studii Stomatologie
Dezvoltat multilateral, capabil să asigure starea de sănătate orală a pacientilor, competențele necesare pentru toate activitățile de prevenire, diagnostic și tratament
Elaborarea planului de diagnostic și tratament în baza cunoștințelor acumulate și aplicarea măsurilor profilactice, terapeutice, ortopedice (protetice) și chirurgicale necesare.
Tendința spre inovații, metode și tehnologii moderne de diagnostic și tratament
Cunoașterea fluentă a limbilor române si ruse

Descrierea jobului
Scopul principal al postului este să acordăm servicii medicale stomatologice şi să nu refuzăm acordarea asistenţei medicale stomatologice în cazul urgenţei. La imperial Dent ne axăm pe profesionalism și respect față de pacienți, astfel încât aceștia să se simtă în siguranță și să aibă încredere în echipa noastră. Indiferent de necesitățile lor, suntem dedicați să fim un partener de încredere pentru pacienții noștri.
De ce să lucrezi la Imperial Dent?

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, ceea ce este destul de comod
Salariu fix + bonusuri în funcție de performanță. Acest lucru înseamnă că ai posibilitatea de a influența salariul
Perioadă de training și acomodare. Este absolut normal și firesc ca fiecare angajat nou să treacă anumite training-uri, pentru a face perioada de adaptare mai simplă
Posibilități de avansare în carieră. Clinica Stomatologică Imperial Dent oferă angajaților săi posibilitatea de a-și extinde cunoștințele și abilitățile necesare
Mediu de lucru plăcut, dinamic și orientat spre realizări frumoase. Împreună cu alți colegi de breaslă, vei avea posibilitatea să înveți și să te bucuri de succese.

Ce zici, te-am convins? Vrei să fii parte a echipei Imperial Dent? Atunci trimite un CV la contact.imperialdent@gmail.com sau apelează 069 259 238 pentru mai multe detalii! Telefon: 069259238
E-mail: contact.imperialdent@gmail.com
Site: https://imperialdent.md/
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть