Menajeră / Îngrijitor încăperi Part-Time

Rost Import №14677694, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость
Directoare unei companiei cu renume pe piata RM, angajează Menajeră / Îngrijitor încăperi Part-Time pentru curățenie, spălat și călcat rufe în locuința privată personala. Se căuta o persoană serioasă, de încredere, atentă la detalii și cu experiență în activitățile casnice. Dacă ai abilități excelente de organizare și îți place să lucrezi într-un mediu plăcut și respectuos, te invităm să aplici!
Responsabilități:

Curățenie generală în toate camerele locuinței (aspirat, șters praful, spălat pardoseli și ferestre).
Spălat și călcat rufe, menținerea articolelor vestimentare în stare impecabilă.
Organizarea spațiilor și asigurarea unui mediu curat și ordonat.
Gestionarea consumabilelor necesare (detergenți, produse de curățenie) și informarea despre necesitățile de aprovizionare.
Alte sarcini casnice ocazionale, conform cerințelor proprietarului.

Cerințe:

Experiență anterioară în menaj sau curățenie în locuințe private.
Abilități excelente de călcat și întreținere a articolelor vestimentare.
Persoană serioasă, discretă, responsabilă și atentă la detalii.
Capacitate de organizare și gestionare eficientă a timpului.
Flexibilitate și disponibilitate pentru program part-time, cu posibilitate de extindere.
Recomandări din partea angajatorilor anteriori constituie un avantaj.

Ce Oferim:

Pachet salarial motivant, negociabil în funcție de experiență.
Mediu de lucru sigur și respectuos.
Program de lucru part-time, stabilit de comun acord.
Stabilitate pe termen lung și respect pentru activitatea desfășurată.

Cum aplici?
Ne sunati la numarul de telefon 060595942 si va programam la interviul de angajare

Așteptăm o persoană de încredere, care să ne sprijine în menținerea unui mediu casnic curat și ordonat! E-mail: delta9000@mail.ru
Telefon: 060595942
Телефон:
+373 605 95 942
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть