Online chat-manager

Gold Genesis
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Post vacant la compania Gold Genesis
manager comunicare ONLINE (chat-manager)

Gold Genesis este un Brand de bijuterii prețioase ce activează online la nivel internațional cît și pe piața internă a Moldovei. Suntem cunoscuți pentru calitatea produselor si serviciilor care le oferim clienților noștri, datorită personalului cu grad înalt de profesionalism.

Cerințe:
-  studii superioare complete sau în curs de absolvire;
- nivel înalt de cunoaștere a limbilor română, rusă, engleză;
-  abilități de comunicare, organizare, negociere și prezentare;
-  abilități de lucru cu programele specializate: Pachetul Microsoft Office, CRM.

Responsabilități:
- recepționarea mesajelor de intrare pe rețelele sociale;
- răspunderea la comentarii pe rețelele sociale.

Oferim:
- posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe de oameni dinamici și profesioniști;
- instruire continuă și condiții pentru dezvoltare profesională;
- posibilitatea de a activa în cadrul unui Brand internațional;
- angajare oficială în cîmpul muncii;

- salariu fix + bonusuri de performanță;

Dacă sunteți interesat de poziţie expediați CV-ul Dvs. la adresa de email : goldgenesis21@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть