Paznic

„Neolacta” S.R.L.
Город: Яловены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 5000 MDL
График: По сменному графику
Место работы: На территории работодателя
SRL„Neolacta” , situată în Ialoveni, S.Horești,(traseul M3-km 25) este în căutarea unui Paznic, pentru a se alătura echipei noastre. Avem nevoie de o persoană responsabilă și de încredere, care poate asigura paza a teritoriului companiei și a bunurilor situate pe teritoriul său. Programul de lucru va fi în ture, salariul oferit fiind de 5000 MDL.

Cerințele față de candidat:

Experiență anterioară în domeniul securității;
Domiciliul stabil în regiunea Ialoveni;
Capacitatea de a lua decizii rapide;
Abilități bune de comunicare;
Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.
Responsabilitățile candidatului:

Supravegherea video și fizică a sediului companiei;
Monitorizarea comportamentului suspicios;
Raportarea oricăror incidente de securitate;
Mentenanța bunei funcționări a sistemelor de securitate;
Respectarea regulilor și procedurilor de securitate ale companiei.
Oferta companiei:

SRL „Neolacta” vă oferă oportunitatea de a vă alătura unei echipe profesioniste într-un mediu de lucru stabil și prietenos. Ziua este alimentare gratuită.
Телефон:
+373 780 57 006
Контактное лицо:
Vitalie
Сайт:
smc.neolacta@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть