Programator 1C

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
ViTRA SRL - Angajează Programator 1C

Căutăm un programator 1C dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre la ViTRA SRL. Dacă ai experiență în dezvoltarea și personalizarea soluțiilor 1C, te invităm să aplici!

Responsabilități:

Dezvoltarea și personalizarea soluțiilor software 1C conform cerințelor companiei.
Mentenanța și optimizarea modulelor existente în 1C.
Suport tehnic pentru utilizatorii 1C din cadrul companiei.
Integrarea soluțiilor 1C cu alte sisteme informatice.

Cerințe:

Experiență de lucru cu 1C: Enterprise (8.x).
Cunoștințe de bază în SQL și experiență în lucrul cu baze de date.
Abilități de analiză și rezolvare a problemelor.
Experiența în domeniul financiar sau contabil, constituie un avantaj.

Oferim:

Salariu competitiv, în funcție de experiență.
Echipament de lucru performant.
Posibilitatea de a participa la proiecte complexe și inovative.
Instruire și dezvoltare profesională continuă.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău la hr@vitra.md sau contactează-ne la 079 60 60 70 pentru mai multe detalii. E-mail: hr@vitra.md
Tel.: 079606070
Телефон:
+373 796 06 070
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть