Reprezentant medical

INFOMEDICA MANAGEMENT SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
- Studii medii sau superioare
- Experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare și negociere
- Orientare spre rezultat si client
- Permis de conducere cat. B

Responsabilități:
- Promovarea produselor companiei in cadrul vizitelor la medici si farmacisti;
- Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
- Realizarea planului de vanzari și întocmirea dărilor de seamă;
- Dezvoltarea și îndeplinirea planurilor de acțiune pentru atingerea obiectivelor stabilite;
- Organizarea si participarea la evenimente medicale specifice cu scopul promovării produselor;
- Controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii).
- Intocmirea zilnică a dărilor de seamă.
Телефон:
+373 695 79 422
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть