Scenograf pentru Teatru de Copii și Tineret

Ella Art Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Descrierea Postului: Teatrul de Copii și Tineret caută un scenograf creativ și pasionat pentru a se alătura echipei noastre artistice. Dacă ai imaginație bogată și te atrage ideea de a contribui la crearea decorurilor pentru spectacole de teatru captivante, te așteptăm în echipa noastră!
Responsabilități:

Crearea conceptelor de decor pentru spectacolele de teatru în colaborare cu regizorul și echipa artistică.
Proiectarea și realizarea decorurilor și a elementelor scenice, conform cerințelor artistice și tehnice ale producției.
Supravegherea și coordonarea montajului decorurilor pe scenă.
Asigurarea adaptabilității și funcționalității decorurilor în diferite spații de joc.
Gestionarea bugetului destinat decorurilor și recuzitei.

Cerințe:

Experiență în scenografie (experiența în lucrul cu producții pentru copii și tineret constituie un avantaj).
Creativitate și abilitatea de a transforma ideile regizorului în decoruri funcționale și estetice.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu ceilalți membri ai echipei.
Cunoștințe tehnice de bază privind materialele și structurile utilizate în construcția decorurilor.
Abilitatea de a respecta termenele și de a gestiona eficient resursele disponibile.

Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu artistic creativ și dinamic.
Posibilitatea de a contribui la producții inovatoare și captivante pentru publicul de toate vârstele.
Colaborare într-o echipă pasionată și entuziastă.
Pachet salarial competitiv.

Ne poti trimite un CV la adresa: cadre2ag@gmail.com. E-mail: cadre2ag@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть