Șef Serviciu Transport și Logistică

Avicola Floreni №14673667, 3 октября 2024
Город: Новые Анены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Sediul nostru din r. Anenii Noi, s. Floreni.
Suntem în căutarea unui Șef Serviciu Transport și Logistică dedicat și experimentat, care să se alăture echipei noastre. Persoana selectată va avea sub coordonare directă: atelierul de deservire și reparații auto, parcul auto dotat cu frigidere, tehnica specială și transportul pentru angajați.

Responsabilități principale:

Coordonarea și gestionarea eficientă a activităților din cadrul serviciului de transport și logistică;
Monitorizarea și optimizarea gestiunii parcului auto, inclusiv a tehnicii speciale, pentru a asigura eficiența și siguranța proceselor de lucru;
Supervizarea întreținerii și reparațiilor vehiculelor din parc (service auto);
Gestionarea transportului angajaților, asigurând respectarea normelor de siguranță și punctualitate;
Colaborarea cu ceilalți șefi de departamente/servicii pentru a optimiza procesele logistice și pentru a răspunde necesităților organizaționale;
Planificarea și controlul costurilor asociate cu activitățile logistice și de transport;
Asigurarea conformității cu reglementările legale privind transportul și siguranța rutieră.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul ingineriei sau alt domeniu relevant;
Experiență de minim 3-5 ani într-o poziție de conducere similară;
Cunoștințe solide despre gestionarea parcului auto, inclusiv întreținerea tehnică a vehiculelor și coordonarea transportului;
Abilități excelente de planificare, organizare și management de echipe;
Capacitatea de a lua decizii rapide și de a gestiona eficient resursele;
Cunoștințe privind legislația în domeniul transportului și siguranței rutiere;
Permis de conducere categoria B (alte categorii reprezintă un avantaj).

Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și bine pregătită;
Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale;
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
Mediu de lucru modern și stimulativ.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne pot contacta la nr. de telefon: 060576304. E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: 060576304
Телефон:
+373 605 76 304
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть