Social Media Manager

AZART
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Oferim:

Salariu competitiv;
Pachet social deplin;
Echipă prietenoasă și primitoare;
Loc de muncă confortabil.

Oficiu: str. M. Sadoveanu 42/6

Cerințe:

Studii superioare în domeniul marketingului sau cursuri de specialitate;
Experiență de lucru într-o funcție asemănătoare;
Cunoștințe de grafică și programe multimedia (Photoshop);
Experiență în editare foto;
Responsabilitate, atenție la detalii, creativitate;
Cunoașterea limbii române și ruse.

Responsabilități:

Planificarea campaniilor în social media, a fazei de execuție, a programărilor activităților zilnice;
Participarea la crearea de conținut pentru rețelele de socializare (ședințe foto, filmări video);
Postarea conținutului relevant și de calitate pe YOUTUBE, FACEBOOK, UDS, TIK TOK și INSTAGRAM;
Gestionarea prezenței pe rețelele sociale;
Crearea și postarea conținutului nou, răspunderea la comentarii;
Monitorizarea trendului în social media;
Înțelegerea impactului din social media asupra traficului;
Alte sarcini după caz.

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md.
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522
Vă puteți apropia: Chișinău, str. M. Sadoveanu 42/6 E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522
Телефон:
+373 610 33 522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть