Team Lead Advertising / Marketing Specialist

Darwin
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerințe față de candidați:

Studii superioare (marketing, psihologie, economie).
Experiență de muncă de cel puțin 1 an.
Cunoștințe avansate de Microsoft Office, 1C, Bitrix24.
Abordare responsabilă a sarcinilor și atenție la detalii.
Gândire analitică.
Abilitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități:

Lansarea campaniilor în conformitate cu procesele interne stabilite.
Distribuirea sarcinilor pentru lansarea promoțiilor în cadrul echipei.
Analiza lunară a eficienței campaniilor publicitare și a departamentului.
Analiza și planificarea canalelor de comunicare.
Dezvoltarea imaginii companiei și a brandului prin campanii de succes.
Colaborarea cu alte departamentele și soluționarea sarcinilor legate de campaniile publicitare.

Oferim:

Salariu motivant.
Lucru într-un colectiv tânăr și ambițios.
Atmosferă de lucru constructivă și deschisă.
Traininguri corporative.
Reduceri pentru angajați la produsele comercializate de companie.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe: hr@darwin.md, indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente
hr@darwin.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть