Tractorist

Carmez Processing SRL
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerințe:

Studii medii;
Cunoștințe generale și specifice despre tractoare, combine, utilaje, echipamente si mașini agricole utilizate;
Minimum 1 an de experiență într-o funcție similară.
Categorie permis de conducere - H

Responsabilități:

Răspunde de exploatarea corecta a autovehiculului în a prelungi durata de funcționare și mentinere stării estetice .
Răspunde de întreg teritoriu, mentinînd o stare satisfăcătoare;
Execută sarcinile trasate de șeful direct;
Informează șeful ierarhic de orice neregularitate apărută pe parcurs.

Ce oferim:

Pachet salarial motivant;
Prînz gratuit;

Regim de lucru: 8 ore/zi – 5 zile/saptamina, în caz de necesitate o să fiți chemați și în zile de odihnă.
Expediati CV Dumneavoastra pe adresa de e-mail: cristina.marjinean@carmez.md.
Telefon: 060690077 E-mail: cristina.marjinean@carmez.md
Telefon: 060690077
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть